Electric Power Technology Co., Ltd. s výhľadom na nespočetné malé hory (Xiamen) je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov 3600w rozšíriteľnej domácej záložnej elektrárne v Číne. Máme-popredné svetové výrobné zariadenia a silné výrobné kapacity. Vitajte vo veľkoobchodnej veľkoobchodnej prémiovej 3600w rozšíriteľnej domácej záložnej elektrárni z našej továrne.
Y3|3kWh-Rozšíriteľná domáca záloha triedy
Výrobca domácej záložnej elektrárne s výkonom 3 600 W pre dlhšie pokrytie viacerých-záťaží
Y3 kombinuje 3 072 Wh akumulovanej energie s menovitým AC výstupom 3 600 W a prepäťovou kapacitou 7 000 W. Je určený pre kupujúcich, ktorí potrebujú väčšiu prevádzkovú rezervu ako jednotka triedy 2 kWh-pri zachovaní solárneho príkonu 2 100 W a kompatibility s rozširujúcimi batériami Y2-BAT.
Energetická rezerva
3072 Wh poskytuje plánu zálohovania viac priestoru pred pridaním rozšírenia
Základná kapacita 3 072 Wh je vhodná pre kupujúcich, ktorí potrebujú širšiu kombináciu základnej domácej, mobilnej a profesionálnej záťaže pred prechodom na externý batériový systém. Doba chodu stále závisí od skutočného výkonu, pracovného cyklu, strát pri konverzii a počiatočného stavu nabitia.
Zaťaženie siete a osvetlenia
Uprednostnite dlhotrvajúcu-komunikáciu, smerovanie a svetelnú záťaž pred voliteľnými zariadeniami.
Počítače, chladenie a médiá
Vypočítajte súčasný dopyt a zohľadnite cykly kompresora, ak je to vhodné.
Varné a motorové-zariadenia
Samostatne skontrolujte nepretržitý výkon a správanie pri spustení v porovnaní s limitmi 3 600 W a 7 000 W.
Údaje o dobe spustenia-obrázka aplikácie sú referenčné odhady. Na komerčnú konfiguráciu použite aktuálny zoznam pripojených-zaťažení kupujúceho.
Regionálna architektúra AC
Verzie pre EÚ a USA zdieľajú výkon 3 600 W, ale používajú rôzne limity bypassu
Y3 si zachováva rovnaký menovitý a rázový výstup vo svojich súčasných verziách pre EÚ a USA. Dôležitým regionálnym rozdielom je výkon bypassu: 3600 W na verzii pre EÚ a 2200 W na verzii pre USA.
220–240V · 3600W menovitý · 3600W bypass
Výstup 50/60 Hz s prepätím 7 000 W, 100 W porty USB{4}}C a výstup 12 V/30 A Anderson.
100–120 V · 3600 W menovitý · 2200 W bypass
Výstup 50/60 Hz s rovnakým prepätím 7000 W a priamym rozhraním DC/USB.
| Pole | Verzia EÚ | Americká verzia |
|---|---|---|
| AC výstupné napätie | 220–240V | 100–120V |
| Frekvencia | 50/60 Hz | 50/60 Hz |
| Menovitý AC výstup | 3600W max | 3600W max |
| Prepäťový výstup | 7000W | 7000W |
| Obtokový režim | 3600W | 2200W |
| Andersonov výstup | 12V / 30A | 12V / 30A |
| USB-Výstup A1 | 5V3A; 9V2A; 12V1,5A 18W na port | 5V3A; 9V2A; 12V1,5A 18W na port |
| USB-Výstup A2 | 5V2A | 5V2A |
| Výstup USB-C | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W na port | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W na port |
Priepustnosť regionálneho nabíjania
Nabíjanie v EÚ dosahuje 2 500 W, zatiaľ čo vstupný strop v USA je 1 800 W
Nabíjací systém Y3 používa rôzne AC stropy podľa trhu, ale rovnakú 2100W solárnu špecifikáciu. Pri kombinácii AC, solárnych a automobilových vstupov musí celkový vstup zostať v rámci regionálneho maximálneho vstupného limitu uvedeného pre objednanú verziu.
220–240V · 13A max · 2500W max
Celkový kombinovaný príkon AC + solárna energia + auto musí zostať v rámci maximálneho príkonu EÚ 2 500 W.
100–120V · 16A max · 1800W max
Celkový kombinovaný príkon AC + solárna energia + auto musí zostať v rámci maximálneho príkonu 1800 W v USA.
12–148 V MPPT
Prevádzkový rozsah 18–140 V, do 15A a maximálne 2100W.
12–15V · 8A max
Nižšia{0}}cesta nabíjania energie pre kompatibilné elektrické systémy vozidla.
Skontrolujte Voc, Vmp a prúd
Pred schválením FV poľa skontrolujte elektrické hodnoty panela a hardvér pripojenia.
Priame DC a USB výstupy
Vyhraďte AC zásuvky pre záťaže meniča a nasmerujte kompatibilné zariadenia na jednosmerný prúd
12V / 30A
Vysokoprúdové jednosmerné pripojenie pre kompatibilné zariadenia a správne dimenzované káble.
12V / 10A · 120W celkom
Samostatná výstupná cesta 12 V pre kompatibilné vozidlá a prenosné zariadenia.
2 × 100W
Podporuje kompatibilné prenosné počítače a mobilnú elektroniku prostredníctvom USB-C PD.
3 × 18W + 1 × 10W
Poskytuje viacero portov USB s nižším{0}}napájaním pre všeobecné príslušenstvo a mobilné zariadenia.
Stratégia expanzie
Ponechajte 3600W invertor a pridajte Y2-BAT, keď je limitujúcim faktorom doba prevádzky
Y3 je uvedený ako kompatibilný s rozširujúcimi batériami Y2-BAT s až 15 baleniami. To umožňuje návrhárom systému zvýšiť uloženú energiu bez zmeny platformy meniča Y3.
3072 Wh uloženej energie
Použite základnú jednotku, keď jej energetická rezerva už spĺňa požadovanú dobu zálohovania.
2048Wh rozširujúca batéria
Pridajte kompatibilnú rozširujúcu kapacitu, keď je potrebná dlhšia doba prevádzky.
Až 15 balení
Pred vydaním systému s viacerými batériami si overte požadovaný kábel a testovaný firmvér alebo hardvér.
Mobilné nasadenie
Vstavané-kolesá pomáhajú presunúť elektráreň triedy 37,8 kg s výkonom 3 kWh-
Y3 je ťažšia domáca-záložná jednotka, ale kryt obsahuje kolesá a prepravnú rukoväť. Vďaka tomu je praktickejší na presun medzi úložiskom, domácou zálohou, dočasnou pracovnou oblasťou alebo vonkajším umiestnením.
- Zálohovanie domácnosti a{0}}malých firiem
- Dočasné kancelárske a mediálne vybavenie
- Vonkajšie varenie a energia v kempingu
- Profesionálne vybavenie v rámci nepretržitého limitu 3600W
Technické špecifikácie
Y3 Technické špecifikácie pre kontrolu obstarávania
| Model | Y3 |
|---|---|
| Typ produktu | 3600W 3072Wh rozšíriteľná domáca záložná elektráreň |
| Kapacita batérie | 3072 Wh |
| Menovitý AC výstup | 3600W |
| Prepäťový výstup | 7000W |
| EU AC výstup | 220–240 V, 50/60 Hz |
| AC výstup v USA | 100–120 V, 50/60 Hz |
| Režim obchádzania EÚ | 3600W |
| Režim obchvatu USA | 2200W |
| EU AC nabíjací vstup | 220–240 V, 50 Hz, 13 A max, 2500 W max |
| Vstup na nabíjanie striedavým prúdom v USA | 100–120 V, 60 Hz, 16 A max, 1800 W max |
| Solárny vstup | 12–148 V MPPT; 18–140V, 15A max, 2100W max |
| Vstup vozidla | 12–15V, 8A max |
| USB-Výstup A1 | 5V3A; 9V2A; 12V1,5A 18W na port |
| USB-Výstup A2 | 5V2A |
| Výstup USB-C | 5V3A; 9V3A; 12V3A; 20V5A 100W na port |
| 12V DC / zásuvka do auta | Celkom 12V / 10A / 120W |
| Andersonov výstup | 12V / 30A |
| Rozmery | 641,5 × 304,5 × 437,5 mm / 25,2 × 11,9 × 17,2 palca |
| Čistá hmotnosť | 37,8 kg / 83,33 lb |
| Expanzná batéria | Y2-BAT; až 15 balení uvedených ako kompatibilné |
| Odkaz na ochranu | IP21 |
Chemické zloženie batérie a rozsah certifikátu tu nie sú uvedené ako tvrdé tvrdenia o produkte, pretože aktuálne skontrolovaný súbor faktov Y3 neposkytuje dostatok dôkazov na modelovej{1}}úrovni na ich zverejnenie bez výhrad.
Logistika a umiestnenie
Naplánujte si kryt s rozmermi 641,5 × 304,5 × 437,5 mm
Čistá hmotnosť 37,8 kg a väčší kryt ovplyvňujú hĺbku police, manipuláciu s kartónom, nakladanie vozidla a umiestnenie okolo záložných nákladov.
- Šírka: 641,5 mm / 25,2 palca
- Hĺbka: 304,5 mm / 11,9 palca
- Výška: 437,5 mm / 17,2 palca
- Čistá hmotnosť: 37,8 kg / 83,33 lb
Pripojovací balík
Päť označených nabíjacích káblov pokrýva cesty pripojenia AC, vozidla, solárneho systému a Anderson
Obrázok balíka Y3 zobrazuje širokú súpravu pripojení vhodnú pre rozšíriteľný systém s vyššou{1}}kapacitou.
AC nabíjací kábel
Pred výrobou si overte cieľovú-verziu zástrčky a napätia na trhu.
Kábel Anderson-to{1}}Anderson
Potvrďte presnú rolu pripojenia oproti objednanej konfigurácii systému.
Zapaľovač a adaptéry 7909
Na štítku balenia sú uvedené káble cigariet-zapaľovač-k-Anderson a 7909-k káblu Anderson.
Kábel MC4--Anderson
Po skontrolovaní napätia a prúdu panela použite s kompatibilným hardvérom PV.
Aktuálny balík-obsahuje aj používateľskú príručku a záručný list. V konečnej objednávke zmrazte množstvo káblov, typ zástrčky, jazyk dokumentu a značku.
Továrenské overenie
Továrenské kontroly domácej záložnej elektrárne s výkonom 3 600 W by mali zahŕňať regionálny obtok a limity nabíjania
Obrázok kontroly kvality-špecifický pre daný model zobrazuje jednotky Y3 na komplexných elektrických testovacích staniciach. Kontroly uvoľnenia by sa mali riadiť nariadenou regionálnou špecifikáciou a požiadavkami na rozšírenie.
- Overte identitu modelu Y3, kapacitu 3072 Wh a objednanú AC verziu
- Skontrolujte menovitý výkon 3 600 W a správanie pri prepätí pri 7 000 W
- Overte EU 3600W alebo US 2200W bypass podľa potreby
- Skontrolujte regionálne nabíjanie striedavým prúdom a 2100W solárnu vstupnú cestu
- Overte výstupy Anderson, USB-C, USB-A a 12V
- Potvrďte sadu nabíjacích-káblov a všetky požiadavky Y2-BAT
Definícia veľkoobchodného systému
Veľkoobchodné objednávky Y3 by mali definovať energetickú rezervu, obídenie použitia a zámer expanzie
Y3 dodávame pre distribútorov, dovozcov, programy súkromných-značiek a nákupcov projektov. Užitočná hromadná RFQ by mala definovať cieľový trh, profil zaťaženia a prostredie spoplatňovania pred výberom voliteľnej kapacity rozšírenia.
Konfigurácia pre EÚ alebo USA
Poskytnite cieľovú krajinu, napätie, frekvenciu, štandard zásuvky a požiadavku na obtok.
Základná kapacita a doba prevádzky
Pred rozhodnutím, či je 3072 Wh postačujúce, uveďte základné zaťaženia a požadovaný prevádzkový čas.
FV pole a plán Y2-BAT
Poskytnite solárne elektrické údaje a požadovaný počet expanzných batérií, ak existujú.
Množstvo, značka a dokumenty
Potvrďte objem objednávky, logo, balenie, manuály, požadované dokumenty a cieľový dátum dodania.
Často kladené otázky
Technické a nákupné otázky Y3
Y3 je dimenzovaný na 3600W AC výstup a uvádza 7000W nárazový výkon. Použite 3600 W na nepretržité{5}}plánovanie záťaže.
Nie. Aktuálne výstupné listy uvádzajú 3600W bypass pre EU verziu a 2200W bypass pre americkú verziu.
Verzia pre EÚ uvádza až 2 500 W striedavého prúdu, zatiaľ čo verzia pre USA uvádza až 1 800 W.
Y3 podporuje až 2100W solárny vstup, s 12–148V MPPT vstupom a 18–140V prevádzkovým rozsahom až do 15A.
áno. Y3 je uvedený ako kompatibilný s Y2-BAT s až 15 baleniami. Pred vydaním konečného systému potvrďte požadovaný kábel a podrobnosti o príslušnom testovanom hardvéri alebo firmvéri.
Y3 meria približne 641,5 × 304,5 × 437,5 mm a má čistú hmotnosť približne 37,8 kg.
áno. Posudzujeme veľkoobchodné objednávky Y3 od množstva, cieľového trhu, elektrickej verzie, profilu zaťaženia, plánu nabíjania, požiadaviek na rozšírenie, značky, balenia a dokumentácie.
Uveďte cieľovú krajinu, množstvo, napätie a štandard zásuvky, pripojené záťaže, dopyt po spustení, cieľovú dobu prevádzky, plán solárneho{0}}polia, požiadavku Y2-BAT, značku, balenie a požadované dokumenty.
Vyžiadajte si cenovú ponuku
Nakonfigurujte Y3 okolo limitu regionálneho bypassu a požadovanej energetickej rezervy
Zdieľajte cieľový trh, požadované množstvo, striedavé napätie a štandard zásuviek, nepretržité a spúšťacie zaťaženie, cieľovú dobu prevádzky, špecifikáciu solárneho{0}}polia, plán rozšírenia Y2-BAT, potreby značky, balenia a dokumentov na technické a komerčné preskúmanie.
Populárne Tagy: 3600w rozšíriteľná domáca záložná elektráreň, Čína Výrobcovia 3600w rozšíriteľnej domácej záložnej elektrárne, továreň
