Domáce záložné elektrárne pre veľkoobchodné projekty a projekty OEM
YAZO vyrába domáce záložné elektrárne LiFePO4 od 1024Wh do 5040Wh pre distribútorov, veľkoobchodníkov, značky a OEM nákupcov. Sortiment zahŕňa 1kWh, 2kWh, 3kWh a 5kWh platformy s rôznymi cestami rozšírenia, funkciami EPS a regionálnymi elektrickými verziami.
Vyberte si podľa základnej kapacity, výkonu meniča, požiadavky na rozšírenie a cieľového trhu. Pre výpočty zaťaženia, zálohovanie a dimenzovanie systému použite nášRiešenie domáceho zálohovania.
-
Rozšíriteľná domáca záložná elektráreň s kapacitou 5 kWh• Kapacita domácej zálohy LiFePO4 5040Wh
• EU výstup do 5000W / US do 4000W
• 7000W rázový výstup pre štartovacie záťaže
• EU AC vstup 2500W / US vstup 1800W
• Solárny nabíjací príkon... -
Rozšíriteľná domáca záložná elektráreň s výkonom 2 500 W• Kapacita batérie LiFePO4 2048Wh
• 2500W menovitý AC výstup / 5400W nárazový prúd
• Vstup AC nabíjania až 1600W
• Solárny nabíjací príkon až 2100W
• 12V/30A Anderson high{2}}prúdový... -
2000W rozšíriteľná domáca záložná elektráreň• 1024Wh LiFePO4 batéria s 3500+ cyklami
• 2000W menovitý AC výstup / 4500W nárazový prúd
• Rozšíriteľné pomocou Y2-BAT, až do 15 balení
• Vstup AC nabíjania až 1400W
• Solárny... -
Domáca záložná elektráreň LiFePO4 s kapacitou 1024 Wh• Kapacita domácej záložnej energie 1024 Wh
• 2000W menovitý AC výstup / 4500W nárazový prúd
• Čas prenosu bypassu EPS Menší alebo rovný 20 ms
• Vstup AC nabíjania až 1400W
• Solárny... -
Rozšíriteľná domáca záložná elektráreň s výkonom 3 600 W• Vysokokapacitná domáca záložná energia 3 072 Wh-
• 3600W menovitý AC výstup / 7000W nárazový prúd
• EU AC nabíjací vstup až do 2500W
• Vstup nabíjania AC AC až do 1800W
• Solárny... -
Domáca záložná elektráreň EPS s výkonom 3000 W• Kapacita domácej záložnej energie 2 048 Wh
• EU 3000W / US 2500W menovitý AC výstup
• 3600W zosilnenie / 3800W špičkový výkon
• Čas prenosu bypassu EPS Menší alebo rovný 20 ms
• EU...
Vyberte si podľa platformy zálohovania
Hlavným rozdielom medzi týmito domácimi záložnými elektrárňami nie je samotná kapacita. Cesta rozšírenia, funkcia EPS a regionálny výstup môžu zmeniť platformu, ktorá vyhovuje zdrojovému programu.
Kompaktné alebo rozšíriteľné
Y1 Lite · Y1Oba používajú základňu 1024Wh / 2000W. Y1 pridáva potvrdenú cestu rozšírenia Y2-BAT.
Zobraziť Y1
Dva rôzne 2048Wh systémy
Y2 · PPY-C2048HY2 zdôrazňuje vyšší solárny príkon a väčší limit expanzie; PPY-C2048H pridáva EPS menší alebo rovný 20 ms a regionálne výstupné rozdiely.
Zobraziť PPY-C2048H
Vyššia energetická rezerva
Y3 · Y5Y3 pokračuje v platforme Y2-BAT; Y5 prechádza na väčší rozširujúci systém Y5-BAT a regionálnu konfiguráciu s vysokým výkonom.
Zobraziť Y5Porovnajte platformy domácej záložnej elektrárne
| Model | Základná kapacita | Menovitý výstup | Funkcia zálohovania | Expanzná cesta |
|---|---|---|---|---|
| Y1 Lite | 1024 Wh | 2000W | EPS Menšie alebo rovné 20 ms | Nie je uvedená žiadna možnosť rozšírenia |
| Y1 | 1024 Wh | 2000W | Rozšíriteľná platforma | Y2-BAT · do 15 |
| Y2 | 2048 Wh | 2500W | Solárny príkon až 2100W | Y2-BAT · do 15 |
| PPY-C2048H | 2048 Wh | EU 3000W / US 2500W | EPS Menšie alebo rovné 20 ms | Y2-BAT · do 8 |
| Y3 | 3072 Wh | 3600W | Platforma Y2-BAT s vyšším{0}}výstupom | Y2-BAT · do 15 |
| Y5 | 5040 Wh | EU do 5000W / USA do 4000W | Regionálna-výstupná platforma | Y5-BAT · do 15 |
Veľkoobchodný predaj domácich záložných elektrární pre B2B Sourcing
Ako výrobca domácich záložných elektrární podporuje YAZO veľkoobchodné, hromadné a OEM zdroje v niekoľkých kapacitných triedach. Najprv vyberte platformu a potom potvrďte cieľový trh, množstvo a akékoľvek požiadavky na značku alebo balenie.
Testovanie na{0}}úrovni modelu a trhovú dokumentáciu nájdete na stránkeKontrola a testovanie kvalityaCertifikácie a zhoda.
Čo zahrnúť do žiadosti o cenovú ponuku
Potrebujete pomoc s dimenzovaním záložnej energie?
Použite naše riešenie Home Backup Power pre základné{0}}plánovanie záťaže, požiadavky na spustenie, zálohovanie, stratégiu nabíjania a veľkosť rozšírenia.
Naplánujte si domáci zálohovací systémČasto kladené otázky o domácej záložnej elektrárni
Y1, Y2 a Y3 používajú rozširujúcu platformu Y2-BAT s až 15 balíkmi. PPY-C2048H tiež používa Y2-BAT s až 8 baleniami. Y5 používa Y5-BAT s až 15 baleniami.
Kapacita je len jeden rozdiel. Y2 poskytuje menovitý výkon 2 500 W, solárny príkon až 2 100 W a až 15 batérií Y2-BAT. PPY-C2048H poskytuje EPS menší alebo rovný 20 ms, regionálny menovitý výkon 3 000 W / 2 500 W a podporuje až 8 balíkov Y2-BAT.
V dopyte uveďte preferované modely, množstvá a cieľový trh. Predaj môže potvrdiť dostupný produktový mix a podrobnosti o objednávke pre vybrané platformy.
Nie. Výstupné napätie, frekvencia, zásuvka, nabíjací vstup a menovitý výstup sa môžu líšiť podľa modelu a regionálnej verzie. Pri vyžiadaní cenovej ponuky uveďte cieľovú krajinu.
Získajte odporúčanie a cenovú ponuku na domácu záložnú elektráreň
Pošlite preferovanú platformu, cieľový trh, množstvo, potreby rozšírenia a požiadavky OEM.
Pošlite svoje požiadavkyElectric Power Technology Co., Ltd. s výhľadom na nespočetné malé hory (Xiamen) je jedným z najspoľahlivejších výrobcov a dodávateľov domácich záložných elektrární v Číne. S profesionálnym výrobným tímom sme schopní uspokojiť potreby väčšiny našich zákazníkov. Neváhajte a veľkoobchodne veľkoobchodujte vysoko kvalitné domáce záložné elektrárne vyrobené v Číne tu z našej továrne.