Rozšíriteľná domáca záložná elektráreň s výkonom 2 500 W

Zaslať požiadavku
Rozšíriteľná domáca záložná elektráreň s výkonom 2 500 W
Podrobnosti
• Kapacita batérie LiFePO4 2048Wh
• 2500W menovitý AC výstup / 5400W nárazový prúd
• Vstup AC nabíjania až 1600W
• Solárny nabíjací príkon až 2100W
• 12V/30A Anderson high{2}}prúdový výstup
• Rozšíriteľné pomocou Y2-BAT, až do 15 balení
• Kryt 460 × 270 × 305 mm
• Čistá hmotnosť: 22 kg
Klasifikácia výrobku
Domáce záložné elektrárne
Share to
Popis

Electric Power Technology Co., Ltd. s výhľadom na nespočetné malé hory (Xiamen) je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov 2500w rozšíriteľnej domácej záložnej elektrárne v Číne. Máme-popredné svetové výrobné zariadenia a silné výrobné kapacity. Vitajte vo veľkoobchodnej veľkoobchodnej prémiovej 2500w rozšíriteľnej domácej záložnej elektrárni z našej továrne.

 

Y2|2kWh-Trieda domácej záložnej platformy

2500W 2048Wh rozšíriteľná elektráreň výrobcu pre dlhšie zálohovanie

Y2 posúva domácu-záložnú platformu do triedy 2 kWh s 2 048 Wh úložiskom LiFePO4, menovitým AC výstupom 2 500 W a korigovanou rázovou hodnotou 5 400 W. Pridáva až 1600W AC nabíjanie, 2100W solárny vstup, 100W USB{11}}C a 12V/30A Anderson výstup, pričom si zachováva kompatibilitu s rozširujúcimi batériami Y2-BAT.

Pravidlo načítania:plánujte simultánny nepretržitý AC dopyt okolo menovitého výkonu 2 500 W. Údaj 5 400 W používajte iba pri kontrole požiadaviek na krátke spustenie kompatibilných zariadení alebo nástrojov.
YAZO Y2 2500W 2048Wh expandable home backup power station angled view
2048 WhKapacita batérie LiFePO4
2500WMenovitý AC výstup
5400WOpravený rázový výstup
2100WMaximálny solárny príkon
15Maximálny počet balíkov Y2-BAT uvedený pre Y2

Energetický rozpočet

Využite 2048 Wh na vytvorenie prioritného plánu výpadku, nie prísľubu pevného behu

Väčšia batéria dáva kupujúcim viac priestoru na kombinovanie základných záťaží, ale skutočný čas zálohovania sa mení s výkonom zariadenia, stratami meniča, pracovným cyklom a počiatočným stavom nabitia. Správna informácia o nákupe začína rozpočtom energie na zariadenie, ktoré musí zostať k dispozícii.

Y2 2048Wh 2500W power station application chart with home appliances work tools and mobile devices
Vždy-zaťažené

Networking, osvetlenie a komunikácia

Základné{0}}príkony s nižším príkonom zoskupte oddelene, aby ich požadovaný prevádzkový čas nespotrebovali voliteľné-zariadenia s vysokým príkonom.

Zaťaženie na bicykli

Chladiace a kompresorové zariadenia

Skontrolujte priemerný prevádzkový dopyt a správanie pri spustení namiesto výpočtu iba z prevádzkového výkonu na typovom štítku.

Krátke vysoké zaťaženie

Mikrovlny, náradie a vykurovacie záťaže

Skontrolujte, či zariadenie zostáva v nepretržitej hranici 2 500 W a či požiadavka na spustenie zodpovedá schopnosti nárazu.

Citlivá elektronika

Počítače, kamery a ovládacie zariadenia

Zosúlaďte požadované výstupné rozhranie a{0}}kvalitu napájania so špecifikáciami pripojeného zariadenia.

Údaje o dobe chodu vytlačené v grafike aplikácie sú referenčné odhady. Pri príprave veľkoobchodnej konfigurácie použite skutočné zaťaženie projektu.

Y2 AC solar and vehicle charging inputs with 1600W AC and 2100W solar input

Vysoký-príkon solárnej energie

2100W solárny vstup mení spôsob, akým je možné Y2 rozmiestniť mimo-mriežky

Y2 akceptuje podstatne viac FV vstupu ako 1kWh platforma Y1. Aktuálna špecifikácia nabíjania uvádza 12–148V solárne vstupné okno, 18–140V MPPT prevádzkový rozsah, až 15A vstupný prúd a maximálny FV výkon 2100W.

12–148V

Okno vstupného napätia PV

18–140V

Pracovný rozsah MPPT

15A

Maximálny uvedený FV prúd

2100W

Maximálny solárny príkon

  • Vstup AC nabíjania: až 1600W
  • Aktuálny vstupný hárok USA: 90–140 V, 50/60 Hz, až 13 A
  • Vstup nabíjania vozidla: 12–15V, až 8A
  • Pred výrobou potvrďte cieľovú-trhovú verziu AC vstupu

Regionálne výstupné profily

Menovitý striedavý výkon 2 500 W vo verziách pre trh EÚ aj USA

Y2 si zachováva rovnaký menovitý a nárazový výkon na svojich aktuálnych výstupných listoch pre EÚ a USA, pričom mení striedavé napätie a konfiguráciu zásuvky pre každý trh.

Y2 EU 220 to 240V output sheet with 2500W rated AC and 5400W surge
Verzia EÚ

220–240 V · 50/60 Hz

2500W AC výstup, 5400W prepätie, 2500W bypass režim, USB-C až 100W a Anderson výstup pri 12V/30A.

Y2 US 100 to 120V output sheet with 2500W rated AC and 5400W surge
Americká verzia

100–120 V · 50/60 Hz

2500W AC výstup, 5400W prepätie, 2500W bypass režim, USB-C až 100W a Anderson výstup pri 12V/30A.

Pole Verzia EÚ Americká verzia
AC výstupné napätie 220–240V 100–120V
Frekvencia 50/60 Hz 50/60 Hz
Menovitý AC výstup 2500W 2500W
Prepäťový výstup 5400W 5400W
Obtokový režim 2500W 2500W
USB-C Až 100 W na uvedený port Až 100 W na uvedený port
Andersonov výstup 12V / 30A 12V / 30A

Vysoký-prúd DC

12V/30A Andersonov výstup pridáva vyhradenú vysokoprúdovú jednosmernú dráhu-

Y2 nie je obmedzený na AC a USB záťaže. V aktuálnych výstupných hárkoch je okrem výstupu 12V/10A cigaretového-zapaľovača uvedený aj výstup Anderson 12V/30A. Pre kompatibilné zariadenia s jednosmerným prúdom to vytvára samostatnú pripojovaciu cestu bez použitia sieťovej zásuvky.

Andersonov výstup

12V / 30A

Používajte iba s kompatibilným jednosmerným zariadením a spojovacím hardvérom dimenzovaným na požadovaný prúd.

Zásuvka do auta

12V / 10A · 120W celkom

Poskytuje samostatnú 12V cestu pre kompatibilné-súčasné vozidlá a prenosné zariadenia.

USB-C

Až 100 W na uvedený port

Podporuje kompatibilné prenosné počítače a mobilnú elektroniku bez spotreby striedavého{0}}zásuvky.

Rozšírenie kapacity

Škálujte uloženú energiu pomocou Y2-BAT pri zachovaní platformy meniča Y2

Y2 je uvedený ako kompatibilný s Y2-rozširujúcimi batériami BAT, pričom pre Y2 je špecifikovaných až 15 balení. To umožňuje projektu oddeliť výber meniča od budúceho rastu energetickej kapacity.

Základná jednotka

2048 Wh v elektrárni Y2

Základná jednotka poskytuje ovládacie prvky, menič, rozhrania a prvých 2048 Wh uloženej energie.

Expanzná batéria

Y2-BAT 2048Wh

Pridajte kompatibilnú kapacitu Y2-BAT, keď projekt vyžaduje dlhšie trvanie zálohovania namiesto vyššieho výkonu meniča.

Limit kompatibility

Až 15 balení Y2-BAT

Pred vydaním projektu s viacerými batériami si overte požadovaný prepojovací kábel a príslušnú verziu hardvéru alebo firmvéru.

Technické špecifikácie

Y2 Technické špecifikácie na preskúmanie obstarávania

Model Y2
Typ produktu 2500W 2048Wh rozšíriteľná domáca záložná elektráreň
Kapacita batérie 2048 Wh
Chémia batérií LiFePO4
Menovitý AC výstup 2500W
Prepäťový výstup 5400W
Obtokový režim 2500W
EU AC výstup 220–240 V, 50/60 Hz
AC výstup v USA 100–120 V, 50/60 Hz
AC nabíjací vstup Až 1600W
Solárny vstup 12–148 V; MPPT 18–140 V; do 15A; 2100W max
Vstup vozidla 12-15V, až 8A
Výstup USB-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A; 18W max na uvedený port
Výstup USB-C 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A; Maximálny výkon 100 W na uvedený port
12V zásuvka do auta Celkom 12V / 10A / 120W
Andersonov výstup 12V / 30A
Rozmery 460 × 270 × 305 mm / 18,1 × 10,6 × 12,0 palcov
Čistá hmotnosť 22 kg / 48,5 lb
Hodnotenie ochrany IP21
Expanzná batéria Y2-BAT 2048Wh; až 15 balení uvedených ako kompatibilných s Y2

Rázový výstup Y2 použitý na tejto stránke je 5 400 W, pričom 2 500 W ako trvalý menovitý striedavý výkon.

Y2 2048Wh expandable power station used at an outdoor camping setup

Sekundárne mobilné použitie

Domáci-záložný model, ktorý dokáže pokryť aj vyšší{1}}nárok na vonkajšie zaťaženie

Y2 patrí do rodiny Home Backup Power Stations, ale jeho kapacita 2048 Wh, integrované rukoväte a tri nabíjacie cesty podporujú aj prenosné nasadenie. Vonkajšie použitie by sa malo stále plánovať zo súčasného výkonu, dopytu po spustení a dostupného okna dobíjania.

  • Kempovanie a prechodné ubytovanie
  • Práca na diaľku a mobilná elektronika
  • Fotografovanie, drony a výrobné zariadenia
  • Vybrané nástroje v rámci nepretržitého limitu 2 500 W
Y2 dimensions 460 by 270 by 305 millimeters and 22 kilogram net weight

Logistická stopa

22 kg základná jednotka s krytom 460 × 270 × 305 mm

Fyzické rozmery a čistú hmotnosť použite pri plánovaní priestoru na polici, nakladaní vozidla, manipulácii s kartónom a polohe záložného systému pred inštaláciou alebo nasadením.

  • Šírka: 460 mm / 18,1 palca
  • Hĺbka: 270 mm / 10,6 palca
  • Výška: 305 mm / 12,0 palca
  • Čistá hmotnosť: 22 kg / 48,5 lb
Y2 package with AC charging cable Anderson cables vehicle cable manual and warranty card

Pripojenie-Pripravený balík-Vyšiel

Balík Y2 podporuje cesty pripojenia AC, vozidla, solárnej energie a Anderson

Aktuálny obrázok balíka zobrazuje širšiu sadu pripojení ako kompaktné modely, čo odráža vyššiu-vstupovú a rozšíriteľnú-rolu systému Y2.

Nabíjanie striedavým prúdom

AC nabíjací kábel

Potvrďte sieťovú zástrčku a trhovú verziu v konečnom balení.

Rozšírenie / DC Link

Kábel Anderson-to{1}}Anderson

Zahrnuté v aktuálnom obrázku balíka; potvrdiť jeho presné použitie v objednanej konfigurácii systému.

Vozidlo a DC

Zapaľovač a adaptéry DC7909

Na obrázku sú prepojovacie káble-zapaľovač-k-Anderson a 7909-k Andersonovi.

Solárne pripojenie

Kábel MC4--Anderson

Použite s kompatibilným PV hardvérom po skontrolovaní napätia a prúdu na paneli oproti vstupnému okienku Y2.

Na obrázku je aj návod na použitie a záručný list. Zmrazte presné množstvá káblov, typ zástrčky a dokumentáciu v cenovej ponuke a objednávke.

Y2 2500W portable power station undergoing factory assembly and quality inspection

Riadenie uvoľnenia z výroby

Prenosná elektráreň s výkonom 2 500 W kontroluje z výroby hromadné objednávky Y2

Výroba Y2 by mala byť uvoľnená oproti schválenej elektrickej verzii a konfigurácii projektu. Modelový-obrázok továrne poskytuje priamy vizuálny dôkaz inšpekcie montážnej-linky pre jednotky Y2.

  • Overte identitu modelu 2048Wh Y2 a objednanú trhovú verziu
  • Skontrolujte menovitý výkon 2 500 W a opravte správanie pri prepätí 5 400 W
  • Overte funkcie AC, PV a nabíjania vozidla
  • Skontrolujte výstupy Anderson, AC, USB-C, USB-A a 12V
  • Potvrďte objednanú súpravu nabíjacích-káblov a dokumentáciu
  • Overte požiadavky na rozšírenie, keď je v projekte zahrnutá Y2-BAT

Veľkoobchodné projektové vstupy

Pred požiadaním o hromadnú cenovú ponuku definujte energetický systém Y2

Y2 dodávame dovozcom, distribútorom, súkromným-programom značiek a nákupcom projektov. Užitočný RFQ by mal popisovať zamýšľaný energetický systém, nielen číslo modelu.

Vložte obálku

Dopyt po spustení a spustení

Vypíšte všetky simultánne záťaže a identifikujte zariadenia s vysokým štartovacím výkonom.

Energetický cieľ

Spustenie a rozšírenie

Uveďte požadované trvanie zálohy a či je rozšírenie Y2-BAT súčasťou pôvodného systému.

Zdroj nabíjania

AC, PV a plán vozidla

Poskytnite sieťové prostredie a všetky plánované informácie o napätí, prúde a konektore- solárneho poľa.

Komerčná verzia

Trh, množstvo a značka

Poskytnite cieľovú krajinu, množstvo, štandard AC zásuvky, značku, balenie a potreby dokumentov.

Často kladené otázky

Technické a obstarávacie otázky Y2

Často kladené otázky (FAQ)

Otázka: Aký je správny rázový výstup Y2?

Odpoveď: Korigovaný rázový výstup Y2 je 5400 W. Jeho trvalý menovitý AC výkon je 2500W.

Otázka: Koľko solárneho vstupu môže Y2 akceptovať?

A: Y2 podporuje solárny príkon až 2100 W. Aktuálna špecifikácia PV uvádza vstup 12–148 V, prevádzkový rozsah 18–140 V MPPT a vstupný prúd až 15 A.

Otázka: Akú chémiu a kapacitu batérie používa Y2?

Odpoveď: Y2 používa 2048Wh LiFePO4 batériu v základnej elektrárni.

Otázka: Dá sa Y2 rozšíriť pomocou batérií Y2-BAT?

A: Áno. Y2 je uvedený ako kompatibilný s Y2-BAT, pričom je špecifikovaných až 15 balení. Pre konečnú konfiguráciu potvrďte požadovaný kábel a príslušnú verziu firmvéru alebo hardvéru.

Otázka: Poskytuje Y2 vysoký-prúd Andersonovho výstupu?

A: Áno. Aktuálne výstupné hárky EÚ a USA uvádzajú okrem výstupu 12V/10A cigaretového zapaľovača aj výstup Anderson pri 12V/30A.

Otázka: Aké sú rozmery a hmotnosť Y2?

A: Y2 meria 460 × 270 × 305 mm a má čistú hmotnosť 22 kg.

Otázka: Môžem si veľkoobchodne objednať rozšíriteľné elektrárne Y2?

A: Áno. Posudzujeme veľkoobchodné objednávky Y2 na základe množstva, cieľového trhu, konfigurácie AC, profilu zaťaženia, plánu nabíjania, požiadaviek na rozšírenie, značky, balenia a dokumentov.

Otázka: Čo by som mal poskytnúť pre hromadnú cenovú ponuku Y2?

Odpoveď: Uveďte cieľovú krajinu, množstvo, napätie a štandard zásuvky, pripojené záťaže, dopyt po spustení, cieľovú dobu prevádzky, požiadavku Y2-BAT, plán solárneho poľa, značku, balenie a požadované dokumenty.

Uveďte cieľovú krajinu, množstvo, napätie a štandard zásuvky, pripojené záťaže, dopyt po spustení, cieľovú dobu prevádzky, Y2-požiadavku BAT, plán solárneho poľa, značku, balenie a požadované dokumenty.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Nakonfigurujte hromadný systém Y2 okolo záťaže, doby chodu a solárneho vstupu

Podeľte sa o svoj cieľový trh, množstvo, štandard AC zásuvky, nepretržité a spúšťacie zaťaženie, požadovanú dobu spustenia, plán rozšírenia Y2{1}}BAT, špecifikáciu solárneho poľa, požiadavky na značku, balenie a dokumenty na technickú a komerčnú kontrolu.

Populárne Tagy: 2500w rozšíriteľná domáca záložná elektráreň, Čína Výrobcovia 2500w rozšíriteľnej domácej záložnej elektrárne, továreň

Zaslať požiadavku