Electric Power Technology Co., Ltd. s výhľadom na nespočetné malé hory (Xiamen) je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov 5kwh ip44 priemyselnej prenosnej elektrárne v Číne. Máme-popredné svetové výrobné zariadenia a silné výrobné kapacity. Vitajte vo veľkoobchodnej veľkoobchodnej prémiovej 5kwh ip44 priemyselnej prenosnej elektrárni z našej továrne.
R5|Priemyselná elektráreň s výkonom 5 kWh-Triedy IP44
Výrobca prenosných priemyselných elektrární s kapacitou 5 040 Wh pre projekty mobilnej energie s vysokou-energiou
R5 posúva priemyselnú sériu do 5kWh triedy s 5040Wh úložiskom LiFePO4, potvrdeným krytím IP44 a špičkovým výkonom 7000W. Aktuálna konfigurácia EÚ poskytuje až 5 000 W AC výstup, zatiaľ čo americká konfigurácia poskytuje 4 000 W menovitý AC výstup.
Rozhodnutie o priemyselnej kúpe
R5 je priemyselná voľba- s vyššou spotrebou energie, keď doba prevádzky R3 nestačí
R5 je umiestnený nad R3 pre projekty, ktoré potrebujú väčšiu vnútornú energetickú rezervu. Rozhodnutie by malo byť založené na prevádzkovej dobe, elektrickej verzii, prepravných požiadavkách a ochrane životného prostredia-nie na jedinom hlavnom príkone.
Základná kapacita 5040 Wh
Viac uloženej energie podporuje dlhšie prevádzkové okná pred pridaním rozširujúcej batérie.
Potvrdené IP54
Použite R5 tam, kde je ochrana proti vniknutiu súčasťou -kritérií výberu produktu; požadovať formálne dôkazy, keď si projekt vyžaduje správu.
EU 5000W / US 4000W
Nepretržitý AC výstup sa líši podľa trhovej verzie a musí zostať oddelený v cenovej ponuke.
68,3 kg kolesový podvozok
Veľké kolesá a rukoväť podporujú premiestnenie, ale plány manipulácie by mali odrážať priemyselnú hmotnosť jednotky.
Matica verzií EÚ / USA
Jedna modelová rodina R5, dve rôzne konfigurácie-napájacieho napájania
220–240V · 5000W max
50/60Hz výstup, 7000W prepätie, 5000W bypass a AC vstup až 2500W.
Menovité napätie 100–120 V · 4000 W
60Hz výstup, 7000W špičkový výkon a AC vstup až 1800W.
| Pole | Verzia EÚ | Americká verzia |
|---|---|---|
| AC výstupné napätie | 220–240V | 100–120V |
| Frekvencia | 50/60 Hz | 60 Hz |
| AC výstup | 5000W max | Menovitý výkon 4000W |
| Obchvat | 5000W | 4000W |
| Peak / Surge | 7000W | 7000W |
| AC vstup | 190–250V, 13A max, 2500W max | 90–140 Vac, 16A max, 1800W max |
Hodnoty bypassu by sa mali zhodovať s príslušnou trhovou verziou: 5 000 W pre konfiguráciu EÚ a 4 000 W pre konfiguráciu pre USA.
Rozloženie zaťaženia
Použite striedavý prúd pre zariadenia s vysokým{0}}výkonom a pre kompatibilnú elektroniku priamy jednosmerný prúd alebo USB
Výstupné rozhranie R5 kombinuje regionálne AC zásuvky s 12V DC a viacerými USB pripojeniami. Oddelenie typov záťaže pomáha zachovať kapacitu AC zásuvky pre zariadenia, ktoré skutočne vyžadujú menič.
4000W menovitý · 7000W špičkový
Použite 4000 W ako limit plánovania nepretržitého{1}}záťaže v USA zobrazený na grafe aktuálneho výstupu.
12V / 10A · 120W celkom
Priamy DC výstup pre kompatibilné zariadenia, ktoré nevyžadujú AC konverziu.
Profily USB-A plus USB-C
USB-A je uvedené až do 18 W; aktuálna grafika USB-C zobrazuje viac-napäťové profily až do 12V/1,5A.
Chránené rozloženie rozhrania
Kryté zásuvky a kompaktný ovládací panel podporujú prevádzku orientovanú na pole-
Predné rozhranie zoskupuje displej, ovládacie prvky napájania, AC/DC zásuvky a USB pripojenia za krytom priemyselného -formátu. Kupujúci by si mali pred schválením overiť presné rozloženie zásuvky trhovej verzie.
- Centrálny displej pre prevádzkový stav
- Kryté spojovacie body AC/DC
- USB nabíjacie porty pre menšiu elektroniku
- Rozloženie na boku-kolesa navrhnuté pre mobilné nasadenie
Plánovanie behu
5040Wh je energetický rozpočet; doba chodu zariadenia závisí od aktuálneho profilu zaťaženia
Najnovšia aplikačná grafika R5 identifikuje batériu LiFePO4 s kapacitou 5 040 Wh a zobrazuje referenčné doby chodu pre domáce zálohovanie, vonkajšie vybavenie a digitálne zariadenia. Tieto príklady sú odhady, nie zaručené doby trvania projektu.
- Vždy oddeľte-zaťaženia od zariadení s prerušovaným vysokým{1}}výkonom
- Okrem prevádzkového výkonu skontrolujte požiadavku na spustenie motora a kompresora
- Použite skutočný pracovný cyklus na varenie, vykurovanie a cyklické zariadenia
- Zohľadnite straty pri konverzii a počiatočný stav nabitia
Rozšírenie pre dlhšie pracovné cykly
Použite Y5-BAT, keď projekt potrebuje viac uloženej energie ako základná jednotka s kapacitou 5040 Wh
R5 je potvrdená kompatibilita s Y5{5}}rozširujúcimi batériami BAT, pričom je uvedených až 15 balení. Expanzia je určená na rozšírenie dostupnosti energie; nemení to trhový výkon AC R5.
Vnútorná kapacita 5040 Wh
Začnite s internou batériou, keď jej rezerva energie už pokrýva požadované prevádzkové okno.
5040Wh rozširujúca batéria
Pridajte kompatibilnú kapacitu batérie, keď je limitujúcim faktorom doba prevádzky.
Uvedených až 15 balení
Požadované špecifikácie káblov a testované verzie firmvéru alebo hardvéru neboli poskytnuté na zverejnenie a mali by byť potvrdené podľa projektu.
Priemyselné a vzdialené nasadenie
Kolesová 5kWh platforma pre dočasný výkon tam, kde je obmedzený prístup k pevnej sieti
Premiestnite uskladnené-energetické aktívum do nákladu
Použite podvozok s kolesami-a{1}}rukoväte na presun na krátke-vzdialenosti medzi skladom, dočasnými pracovnými oblasťami a podporovanými vonkajšími nasadeniami.
Pred odoslaním naplánujte nabíjanie a dobu prevádzky
Pre prácu na diaľku definujte pripojené zariadenie, predpokladané prevádzkové hodiny, vystavenie sa prostrediu a zdroj nabíjania pred nasadením jednotky.
Dočasná sila lokality
Vhodné pre vybrané nástroje a zariadenia lokality v rámci regionálneho nepretržitého{0}}limitu výkonu.
Mobilný energetický inventár
Konzistentne špecifikujte trhovú verziu, triedu zaťaženia a spôsob nabíjania naprieč jednotkami vozového parku.
Prenosná energetická rezerva
Použite kontrolný zoznam nasadenia, ktorý zahŕňa zaťaženie, dobu prevádzky, prístup k spoplatňovaniu a požadovanú dokumentáciu.
Pomocné mobilné napájanie
Pred použitím si overte súčasný dopyt a podmienky prostredia.
Technické špecifikácie
Technické špecifikácie R5 na preskúmanie obstarávania
| Model | R5 |
|---|---|
| Typ produktu | Priemyselná prenosná elektráreň s výkonom 5040 Wh IP54 |
| Kapacita batérie | 5040 Wh |
| Chémia batérií | LiFePO4 |
| EU AC výstup | 220–240V, 50/60Hz, 5000W max |
| AC výstup v USA | 100–120 V, 60 Hz, menovitý výkon 4 000 W |
| Peak / Surge | 7000W |
| Obchvat EÚ | 5000W |
| Obchvat USA | 4000W |
| EU AC vstup | 190–250 V, 50/60 Hz, 13A max, 2500W max |
| Vstup AC AC | 90–140 Vac, 16A max, 1800W max |
| Solárny vstup | Až 2100W |
| 12V DC výstup | Celkom 12V / 10A / 120W |
| Výstup USB-A | 5V/3A, 9V/1,8A, 12V/1,5A; 18W max v aktuálnej výstupnej grafike |
| Výstup USB-C | Zobrazené profily 5V/3A, 7V/2,4A, 9V/1,8A, 12V/1,5A |
| Hodnotenie ochrany | IP44 |
| Rozmery | 852,5 × 512 × 502 mm / 33,6 × 20,2 × 19,8 palcov |
| Čistá hmotnosť | 68,3 kg / približne . 150.57 lb |
| Expanzná batéria | Y5-BAT 5040Wh; až 15 balení uvedených ako kompatibilné |
IP54 je potvrdená špecifikácia R5. Ak kupujúci potrebuje konkrétnu správu o ochrane-vniknutia, rozsah certifikácie alebo dokument o súlade s trhom, pred odoslaním si vyžiadajte príslušný dokument pre objednanú jednotku SKU.
Manipulačný plán
Vďaka hmotnosti 68,3 kg sú kolesá užitočné, ale zdvíhanie a preprava si stále vyžaduje plánovanie
Podvozok R5 má rozmery 852,5 × 512 × 502 mm. Tieto rozmery použite pri plánovaní nakladania vozidla, skladovacích uličiek, hĺbky police, prístupu na miesto a tímovej manipulácie.
- Dĺžka: 852,5 mm / 33,6 palca
- Šírka: 512 mm / 20,2 palca
- Výška: 502 mm / 19,8 palca
- Čistá hmotnosť: 68,3 kg / približne . 150.57 lb
Regionálny balík-Vyšiel
Grafika balíkov EÚ a USA zobrazuje rôzne súpravy príslušenstva
Najnovší obalový materiál R5 by sa mal čítať podľa trhovej verzie namiesto kombinovania všetkých káblov do jedného univerzálneho baliaceho zoznamu.
Súprava AC + solárne pripojenie
Zobrazuje elektráreň, AC nabíjací kábel, kábel MC4--Anderson, používateľskú príručku a záručný list.
Zobrazené ďalšie cesty adaptéra
Zobrazuje AC nabíjací kábel, kábel Anderson{1}}7909, kábel Anderson-MC4 a používateľskú príručku/záručné dokumenty.
V konečnej cenovej ponuke a objednávke uveďte množstvo kábla, presný typ konektora, sieťovú zástrčku, jazyk manuálu a znenie záruky.
Test starnutia a kontrola uvoľňovania
Továrenské kontroly R5 by mali byť spojené s presnou regionálnou konfiguráciou objednávky
Model-konkrétny obrázok továrne zobrazuje jednotky R5 na testovacej-linke starnutia a kontroly kvality. Plán veľkoobchodného vydania by mal skôr overiť objednanú verziu napätia, limity výkonu a balík príslušenstva, než len overiť identitu modelu.
- Potvrďte identitu R5, kapacitu 5040 Wh a trhovú verziu
- Overte konfiguráciu výstupu 5 000 W EÚ alebo 4 000 W USA podľa objednávky
- Skontrolujte špičkové správanie 7 000 W a regionálne limity AC vstupu
- Skontrolujte funkcie výstupu AC, 12V DC a USB
- Pri objednávaní dokumentov zhodujte so znením IP54 a všetkými požadovanými dôkazmi
- Potvrďte Y5-požiadavky na rozšírenie BAT a trhovo špecifický baliaci zoznam
Stručný prehľad veľkoobchodného projektu
Hromadné ponuky R5 vyžadujú vopred definovanú trhovú verziu, pracovné povinnosti a prostredie
Dodávame R5 pre priemyselných distribútorov, prenájom vozových parkov, nákupcov projektov a programy súkromných-značiek. Užitočná RFQ by mala definovať, ako sa bude jednotka presúvať, nabíjať a nakladať v cieľovom prevádzkovom prostredí.
Elektrická verzia pre EÚ alebo USA
Uveďte cieľovú krajinu, napätie, frekvenciu a požiadavky na zásuvku.
Zaťaženie a prevádzkové hodiny
Uveďte simultánne vybavenie, dopyt po spustení a očakávanú dennú dobu prevádzky.
Dôkaz o expozícii a IP
Uveďte, či projekt vyžaduje formálnu dokumentáciu IP alebo iné záznamy o zhode.
Množstvo a súkromná značka
Potvrďte objem, značku, balenie, dokumenty, požiadavku Y5-BAT a cieľ dodávky.
Často kladené otázky
Otázky týkajúce sa nákupu priemyselnej elektrárne R5
Často kladené otázky (FAQ)
Otázka: Má elektráreň R5 IP54?
A: Áno. IP54 je potvrdená špecifikácia produktu R5. Ak projekt potrebuje číslo správy alebo formálny dôkaz testu, vyžiadajte si príslušný dokument pre objednaný SKU.
Otázka: Je R5 5000W elektráreň na každom trhu?
Odpoveď: Nie. Aktuálna verzia pre EÚ ukazuje maximálny výkon AC 5000 W. Aktuálna verzia pre USA ukazuje menovitý výkon AC 4000 W. Oba vykazujú špičkový alebo nárazový výkon 7 000 W.
Otázka: Aký výkon nabíjania striedavým prúdom podporuje R5?
Odpoveď: Na obrázku EÚ je uvedený až 2500 W AC vstup. Na obrázku v USA je uvedený až 1800 W AC vstup.
Otázka: Aký solárny vstup podporuje R5?
Odpoveď: Aktuálna overená matica produktov uvádza solárny príkon až do 2100 W pre R5. Pred kúpou si overte napätie poľa, prúd a usporiadanie konektorov pre projekt.
Otázka: Môže R5 používať rozširujúce batérie Y5-BAT?
A: Áno. R5 je potvrdená kompatibilita s Y5-BAT, pričom je uvedených až 15 balení. Špecifikácie káblov a testované verzie firmvéru alebo hardvéru by mali byť potvrdené pre konečný systém.
Otázka: Aký veľký a ťažký je R5?
A: R5 meria približne 852,5 × 512 × 502 mm a má čistú hmotnosť 68,3 kg.
Otázka: Môžem kúpiť priemyselné elektrárne R5 veľkoobchodne?
A: Áno. Veľkoobchodné projekty je možné posúdiť z hľadiska množstva, cieľového trhu, elektrickej verzie, profilu zaťaženia, prostredia, plánu nabíjania, požiadaviek na rozšírenie, značky, balenia a potreby dokumentov.
Otázka: Čo by som mal poskytnúť pre hromadnú cenovú ponuku R5?
Odpoveď: Poskytnite cieľovú krajinu, množstvo, napätie a štandard zásuvky, zoznam zariadení, dopyt po prevádzke a spustení, prevádzkové prostredie, cieľ prevádzky, solárny plán, množstvo Y5-BAT, značku, balenie a požadované dokumenty o zhode.
Poskytnite cieľovú krajinu, množstvo, napätie a štandard zásuvky, zoznam zariadení, dopyt po spustení a spustení, prevádzkové prostredie, cieľ prevádzky, solárny plán, množstvo Y5-BAT, značku, balenie a požadované dokumenty o zhode.
Vyžiadajte si cenovú ponuku
Nakonfigurujte priemyselný energetický systém R5 okolo cieľového trhu a pracovného cyklu
Zdieľajte trhovú verziu, množstvo, napätie a štandard zásuvky, pripojené vybavenie, nepretržité a spúšťacie zaťaženie, prevádzkové prostredie, cieľovú dobu prevádzky, solárny plán, Y5-požiadavku BAT, potreby značky, balenia a dokumentácie o zhode na technické a komerčné preskúmanie.
Populárne Tagy: Priemyselná prenosná elektráreň 5kwh ip44, Čína Výrobcovia priemyselných prenosných elektrární 5kwh ip44, továreň
